ČO TAKTO SWAROVSKI?

Keď sú dievčatá malé, ich snom je spravidla poník. Hovorí sa to. Väčšinou dostanú plyšového. Ustajnenie živého by bolo v meste trochu problematické. Musí sa s tým uspokojiť. Nedá sa nič robiť. Keď trochu povyrastú, povyrastú aj ich priania. Teraz už nechcú poníka, chcú sa páčiť. A to veľa. A najlepšie všetkým.

ČO PRE OSEMNÁSŤROČNÁ DIEVČATÁ? Šperk so Swarovski elements je skvelý darček k maturite.

V osemnástich rokoch sa skladá skúška dospelosti. Maturita tlčie na dvere. Všetci sa snažia do hlavy napchať čo najviac informácií, aby prechod na vysokú školu bol plynulý a bezbolestný. Maturitné komisie vyzerá nenaladěně. Ale tak ona vyzerá v očiach skúšaného vždycky. A u školy čakáte Vy. Či už ste priateľ dievčaťa, jej kamarátka na život a na smrť alebo jej rodičia. Čo máte pripravené ako darček? Darček, ktorým chcete dievčinu odmeniť za zvládnuté skúšky? Nie, nie, s poníkom by ste tomu dali. Toho radšej nechce v dievčatiných nesplnených snoch.

DARČEK OD SWAROVSKI

Šperk so Swarovski komponenty je darček, ktorý ocení každá žena. Proste každá. Pretože každá sa chce páčiť. S tým je nutné počítať. A pritom Swarovski ponúka celú škálu šperkov, ktoré uspokoja vkus aj tej najnáročnejšej mladé ženy. A je z čoho vyberať. Náhrdelníky, niektoré decentné, s malým, ale nádherným šperkom. Alebo krikľavé sa šperky, ktoré budú oslňovať už na niekoľko metrov. Náušnice, ktoré zvýraznia dievčinu ladnú šiju. Alebo je mladá žena trochu divokejšie, vyznáva nespútanosť a adrenalínom presýtený život? Nebojte sa jej dať piercingové šperky. Urobíte jej radosť a o to predsa ide. Maturita je životný medzník a Vy proste musíte mladú ženu uctiť niečím, čo jej nadchne.

ČO SI PAMETAŤ

Začína život, ktorý na nej bude klásť nároky. Koniec bezstarostného detstva, zodpovednosť, kariéra, celá budúcnosť prežiarená úspechy aj sklamaním. A Vy ju v okamihu ťažkých skúšok poviete prosté - milujem Ťa a vážim si Ťa a som s Tebou. Som tu pre Teba. A práve to ona potrebuje počuť, vidieť a pocítiť. Neupierajte jej lásku.

Evolution Group

0907 251 699
evolutiongroup1

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

Informácie na email
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - eShop výrobca kryštálových strieborných šperkov sa SWAROVSKI ELEMENTS a bižutérie. Made with Swarovski elements.

VISA MasterCard GoPay PayPal
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací