PREČO SI VYBRAŤ NAŠE ŠPERKY

Naše šperky zdôrazní Vašu krásu. Pritiahnu pozornosť.

  • máme vlastný originálny dizajn strieborných šperkov
  • šperky vyrábame zo rhodiovaného striebra osadené originál Swarovski Elements
  • šperky môžete vrátiť do 14 dní
  • rada Exclusive Swarovski - šperky originálne luxusné kolekcie pre náročných zákazníkov
  • darčekové krabičky a taštičky zadarmo
  • získate certifikát pravosti krištáľov
  • lacna doprava  po celej SK od 2.00 EUR
  • ku každej objednávke obdržíte darček ZADARMO.

 

SWAROVSKI CRYSTALLIZED ELEMENTS, ČO TO ZNAMENÁ?

SWAROVSKI ELEMENTS označuje šperky obsahujúce krištáľy (rôzneho tvaru) vyrobené v dielni firmy Swarovski AG patentovanou technológiou. Dizajn šperkov je dielom iného návrhára či výrobcu. Z dielne Swarovski pochádza iba opracovaný krištáľ - niektorí užívatelia hľadajú tiež termín Swarovski kamienky či components (alebo nesprávne Swarowski či Svarovski). Termín "šperky swarovski" môže používať iba samotná firma www.swarovski.cz a www.swarovski.com. Originál Swarovski šperky je možné zakúpiť v ich predajniach a sú označené logom labute. Viac informácií o tom, ako spoznať originálne Swarovski komponenty, nájdete tu.

 

Náušnice sO Swarovski elements

V našej ponuke samozrejme nechýbajú strieborné náušnice so Swarovski Elements, ktoré očarí každú ženu a dodajú jej na výnimočnosti a kráse. Vyberať môžete z mnohých desiatok farieb, typov a rozmerov. Aby striebro nečernalo, sú naše šperky ochránené vrstvou ródia.

 

PrstenE, pRívEsky, náramky, brože, ... máme všeTHO, na Čo si vzpomenIete!

Ste náročná žena a oceníme, ak si môžete vybrať rôzne šperky od prsteňov, náramkov až po retiazky? Nie je problém! U nás si určite vyberiete. Naša kolekcia výnimočných šperkov z radu Exclusive je určená pre zvláštne príležitosti.

 

VÝNIMOČNÁ KOLEKCIA ŠPERKOV EXCLUSIVE dekorovanÁ Swarovski elements

Buďte nároční! Chcite byť rozmaznávaná originálnymi šperky. Swarovski kryštálmi zdobí tiež našu radu luxusných šperkov so Swarovski elements. Len pozor, je to naozaj chytľavé a jeden kúsok vo Vašej zbierke šperkov bude určite túžiť po ďalšom ...

Evolution Group

0907 251 699
evolutiongroup1

Sledovanie zásielok
Zadajte číslo balíka:

Informácie na email
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

EVOLUTION GROUP CZ s.r.o. - eShop výrobca kryštálových strieborných šperkov sa SWAROVSKI ELEMENTS a bižutérie. Made with Swarovski elements.

VISA MasterCard GoPay PayPal
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací