Nakúpte tovar ešte za
a získáte dopravu ZADARMO
Skvelé! Získavate
DOPRAVU ZADARMO

Ako spoznať šperky SwarovskiPredovšetkým je potrebné rozdeliť šperky na tie, ktoré sú vyrábané priamo spoločnosťou Swarovski, a tie, ktoré vyrába nejaká iná šperkárska firma a používa iba komponenty Swarovski Crystallized TM. Ďalším variantom je potom šperkárska firma, ktorá používa komponenty od inej spoločnosti ako Swarovski.

Originálne šperky od firmy Swarovski spoznáte podľa vyrazenej labute - loga firmy Swarovski. Takéto šperky zakúpite len vo firemných predajniach, čomu zodpovedá aj ich cena.
Pokiaľ chcete krásne a kvalitné kryštálové šperky so Swarovski kryštálmi a nechcete za ne platiť vysokú sumu, je tu ďalšia možnosť.
Klenotnícke firmy, ktoré majú certifikát od spoločnosti Swarovski tiež vyrábajú šperky, ktoré obsahujú originálne Swarovski komponenty, ale sú za podstatne nižšie ceny ako originálne Swarovski šperky.

Pre laika je ťažké spoznať, či sa jedná o originálne Swarovski kryštály. A preto každá firma, ktorá má zmluvu so spoločnosťou Swarovski, dáva k svojim výrobkom certifikát s hologramom dokazujúci pravosť kryštálov. Pri nákupe šperkov so Swarovski elements a je jedno či v kamennej predajni alebo na internete, žiadajte teda od predajcu certifikát dokazujúci pravosť komponentov.

Možno vás bude zaujímať aj história firmy Swarovski a niečo o výrobe a o použitej povrchovej úprave kryštálov Swarovski, ktorá im zaisťuje mimoriadny lesk. Iste vás zaujme, že výroba kryštálov (šatónov) sa vyvinula z výroby olovených ovesov kryštálových lámp, ktorá má v Čechách veľkú tradíciu.

Ďalej:
Ako sa vyrábaju Swarovski kryštály a ich povrchová úprava
Daniel Swarovski
Ako spoznať šperky so Swarovski kryštálmi
Ako vznikli krištály Swarovski
Ako určiť veľkosť prsteňa

Odkazy do e-shopu:
Swarovski u Evolution Group
Tip na vianočný darček
Strieborné šperky
Riečne perly
Strieborné náušnice

Neviete kde začať? Odporúčame

Prihláste sa k odberu
špeciálnych akcií a noviniek

Prihlásiť    
Pridajte sa k nám

 EvolutionGroup na trhu od roku 1994

Spôsoby platby a doručenia | Šperky sa Swarovski elements