Nakúpte tovar ešte za
a získáte dopravu ZADARMO
Skvelé! Získavate
DOPRAVU ZADARMO

O Evolution GroupO NÁS

Naša spoločnosť je český výrobca strieborných šperkov a bižutérie dekorovaných kryštálmi SWAROVSKI. Spolupracujeme ako s veľkoobchodmi, tak i maloobchodnými predajňami. Na našich internetových stránkach nájdete bohatú ponuku originálnych a krásnych strieborných šperkov so SWAROVSKI® kryštálmi za dostupné ceny. 

NÁUŠNICE

Túžite po náušniciach ako z rozprávky? Navštívte neuveriteľne pestrú sekciu náušníc a vyberte si štrasové kryštálové náušnice, ktoré dodajú glanc Vášmu účesu a zvýraznia pôvab Vašej tváre. Pri náušniciach oceníte, že všetky kryštálové klenoty sú vyrábané z veľmi kvalitného rhodiovaného striebra. Vďaka tomu sa nemusíte obávať nežiadúcich alergických reakcií.

PRÍVESKY

Príveskom vykladaným kryštálmi oživíte nevýraznú retiazku a Váš dekolt získa na kráse. Sekcia príveskov sa pýši ako výraznými trendami či tvarmi, tak krásnymi decentnými šperkami vhodnými na spoločenské udalosti.

PRSTENE

Prstene tradične patria k najobľúbenejším módnym doplnkom. Zdôrazňujú krásu ženských rúk a často nesú symbolický význam. Keď si na prst navlieknete niektorý z prsteňov s kryštálmi Swarovski ®, buďte si istá, že Vaša ruka bude priťahovať pohľady celého okolia.

NÁRAMKY

Nič neupúta pozornosť na pekné a štíhle zápästie tak, ako zaujímavý náramok. Aj v prípade náramkov si môžete vyberať z mnohých druhov. Vaše zápästie môže zdobiť napr. náramok vykladaný drobnými trblietavými kryštálmi Swarovski®.

NÁKUP ŠPERKOV

Veríme, že nákup u nás sa pre vás stane nezabudnuteľným zážitkom, a že naše šperky vám prinesú veľa obdivných pohľadov aj dlho po vašom nákupe!

Neviete kde začať? Odporúčame

Prihláste sa k odberu
špeciálnych akcií a noviniek

Prihlásiť    
Pridajte sa k nám

 EvolutionGroup na trhu od roku 1994

Spôsoby platby a doručenia | Šperky sa Swarovski elements